Servis a revize jeřábů Ostrava a okolí

Naše firma zajišťuje servis jeřábů již řadu let. Provozujeme pravidelný servis v Ostravě a okolí našim stálým a spokojeným zákazníkům, ke kterým se můžete zařadit i vy. Díky kombinaci mnoha let v oboru servisu jeřábů a kvalifikovaných pracovníků jsme schopni zajistit kvalitu dodávaných služeb a mnohdy i něco nad rámec očekávání klienta. Rádi tvoříme partnerství na profesionální úrovni.

Zajišťujeme opravy a údržbu jeřábů

Stává se Vám, že vám kvůli nefunkčnímu jeřábu stojí celý provoz? Nebo se brzdí výroba na lince? Máme tu pro Vás perfektní řešení v podobě jednorázových pohotovostních zásahů. Přijedeme, poškozený jeřáb opravíme, případně navrhneme další postup v případě vážnější závady a provedeme i základní údržbu jeřábu.

jeřáb
revize jeřábu

Pravidelné a inspekční prohlídky jeřábů

Předcházejte potenciálním potížím s jeřábem díky pravidelným prohlídkám, které zajistí náš kvalifikovaný tým. Každou pravidelnou prohlídku od nás dostanete potvrzenou, můžete se tak spolehnout na důkladnost a tlak na detail. Pravidelnými prohlídkami jeřábů pomáháte nejen snižovat náklady na chod provozu, ale chráníte také zdraví Vašich zaměstnanců. Provádíme také revizní zkoušky, zkoušky po opravách a celkové revize jeřábů včetně geometrického zaměření.

Služby pro zdvihací zařízení s ručním pohonem

Vedle jeřábů se věnujeme i dalším zdvihacím zařízením. Patří mezi ně i ty s ručním pohonem. Například kladkostroje, vrátky nebo zvedáky. Zajistíme pro ně jak jednorázový, tak pravidelný servis, odborné revize, inspekční prohlídky včetně revizních zkoušek.

Montáže nosných konstrukcí pro zdvihadla a pojízdná zdvihadla

Zajistíme kvalifikované a spolehlivé montáže nosných konstrukcí pro statická, ale i pojízdná zdvihadla. Projdeme s Vámi přesné požadavky, na místě zajistíme potřebné informace a pustíme se do realizace.

Potřebujete zajistit jednorázový či pravidelný servis jeřábu? Neváhejte se nám ozvat.

REV servis ZZ s.r.o.

Hlavní třída 843/54
Ostrava-Poruba
708 00
Česká republika

Provozovna

Štramberská 2976/25
Ostrava - Vítkovice
703 00
Česká republika